Pomoc

Jak mogę rozpocząć naukę?

To bardzo proste. Należy zarejestrować się (założyć indywidualne konto) na szlifujangielski.pl, oraz opłacić wybrany plan abonamentowy. Po jego aktywacji uzyskujesz pełny dostęp do wszystkich materiałów umieszczonych na naszych stronach.

 

Co obejmuje abonament?

Dzięki abonamentowi uzyskujesz pełny dostęp do wszystkich treści dostępnych na naszych stronach internetowych. Aby uzyskać do nich dostęp wymagany jest zakup jednego z trzech ograniczonych czasowo planów abonamentowych (nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów na 6, 12 lub 24 miesięcy). W skład abonamentu wchodzi m.in.: Kurs angielskiego online, Kurs 1000 słów angielskich, Rozmówki angielskie, Zdania do tłumaczenia, cykl Practical English i wiele innych pomocnych i użytecznych w nauce języka angielskiego opracowań. Zawsze aktualną listę materiałów wraz z cennikiem znajdziesz w zakładce Ucz się z nami.

 

Czy abonament po wygaśnięciu automatycznie się odnawia?

Nie. Po wygaśnięciu abonamentu usługa automatycznie się nie odnawia. Stosujemy proste plany abonamentowe, gdzie tylko Ty decydujesz, kiedy potrzebujesz mieć dostęp do naszych materiałów dydaktycznych.

 

Jak wygląda proces rejestracji?

Rejestracji na stronie, czyli założenie darmowego indywidualnego konta użytkownika można dokonać na dwa sposoby. Sposób 1 – klikając na link “Rejestracja” znajdujący się w górnej części strony. Pojawi się formularz, gdzie należy podać swoją indywidualną nazwę użytkownika, prawidłowy adres email, oraz kliknąć na pole z napisem “Nie jestem robotem”. Następnie po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się” zostanie przesłana wiadomość na podany adres email w celu potwierdzenia jego autentyczności. Klikając w link znajdujący się w otrzymanej wiadomości zostaniesz poproszony o nadanie swojego hasła do nowo utworzonego konta. Sposób 2 – klikając na przycisk “Login with Facebook”, “Login with Twitter” lub “Login with Google”, który znajdziesz w formularzu rejestracji pod napisem “Połącz się przy użyciu”. Przyciśnięcie przycisku spowoduje przejście do automatycznego zakładania indywidualnego konta na naszej stronie poprzez autoryzację z Facebooka, Twittera lub Google.

 

Zarejestrowałam/em się ale nie otrzymałam/em wiadomości na adres email.

W takim przypadku, gdy żadna wiadomość w niedługim odstępie czasu nie dotrze na podany adres email podczas rejestracji, należy zgłosić ten fakt do nas na adres: kontakt (at) szlifujangielski.pl. Otrzymanie automatycznej wiadomości po rejestracji (która weryfikuje autentyczność podanego adresu email) jest konieczne do dokończenia procesu zakładania konta. Czasem niestety zdarza się, że na niektórych serwerach pocztowych nasza automatyczna wiadomości filtrowana jest jako niepożądana i ląduje w spamie. Prosimy przed zgłoszeniem, o sprawdzenie czy przypadkiem wiadomość tam nie została zaklasyfikowana i odznaczenie wiadomości jako, że to nie jest spam. Polecamy także możliwość utworzenia indywidualnego konta użytkownika klikając przycisk “Login with Facebook”, “Login with Twitter” lub “Login with Google” znajdujący się w formularzu rejestracji pod napisem “Połącz się przy użyciu”.

 

W jaki sposób można zakupić abonament?

Abonament możesz zakupić poprzez:

  • szybki przelew z banku internetowego (w zależności od banku, abonament zostanie aktywowany w ciągu kilku minut),
  • wpłacając pieniądze na poczcie lub tradycyjnym przelewem,
  • za pomocą systemu PayPal (zalecane dla klientów z zagranicy).

 

Kiedy zostanie aktywowany opłacony abonament?

Wszystkie wpłaty obsługiwane są w sposób automatyczny. Czas oczekiwania na aktywację abonamentu uzależniony jest od wybranego sposobu płatności:

  • przelew elektroniczny – wpłaty dokonywane przez system Przelewy24 obsługiwane są zwykle w ciągu kilku minut (dla niektórych banków czas ten może ulec wydłużeniu w przypadku dokonywania płatności poza godzinami pracy banku – lista banków dostępna jest podczas dokonywania przelewu),
  • PayPal – wpłaty obsługiwane są w ciągu kilku minut, przez całą dobę,
  • tradycyjny przelew – realizacja wpłaty nie przekracza zwykle 1 dnia roboczego (w weekendy i święta przelewy nie są realizowane),
  • wpłata na poczcie – realizacja wpłaty trwa zwykle 2-3 dni robocze.

 

W jaki sposób jest gwarantowane bezpieczeństwo transakcji?

Płatności realizowane szybkimi przelewami elektronicznymi oraz kartami kredytowmi obsługiwane są w naszym imieniu przez zaufane firmy takie jak DialCom24 Sp. z o.o (operator Przelewy24) oraz PayPal. Oferują one wiele wygodnych sposobów płatności, zapewniając zarazem bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszelkie dane dotyczące Twojego rachunku bankowego czy karty kredytowej nigdy nie są przekazywane do szlifujangielski.pl, otrzymujemy jedynie zaszyfrowany komunikat od operatora płatności z informacją, czy płatność została prawidłowo zrealizowana.

 

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT za zakupiony abonament?

Aby otrzymać fakturę VAT należy przesłać komplet danych niezbędnych do wystawienia faktury (data i kwota zakupu, nazwa i adres nabywcy, numer NIP) nie wcześniej niż w momencie zatwierdzenia płatności przez Operatora Płatności i nie później niż 3 miesiące od momentu zatwierdzenia płatności. Fakt chęci otrzymania faktury prosimy zgłaszać formą mailową na adres podany w zakładce “Kontakt”. Faktury VAT zwykle przesyłamy w postaci pliku PDF w terminie do 7 dni.

Prześlij link znajomym na:

Wypracowania

Nie wiesz jak napisać wypracowanie? Zobacz nasze gotowe wypracowania!

Nauka słówek

Ponad 260 pogrupowanych zestawów tematycznych do nauki słówek.

Czasowniki frazowe

Zbiór 460 przydatnych phrasal verbs.

Zdania do tłumaczenia

Ćwicz umiejętność rozumienia tekstu tłumacząc przykładowe zdania.

Teksty użytkowe

Nie wiesz jak napisać list, podanie, ogłoszenie czy zaproszenie? Sięgnij po nasze przykładowe wzory!

Opis obrazka

Zobacz przykładowe opisy obrazków jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Ćwiczenia

Ćwiczenia online do samodzielnego rozwiązywania (A1/B2).

×
Jest już nas 3175. Dziękujemy!