KURS 1000 SŁÓW

   Szukasz sposobu na szybkie i efektywne opanowanie podstaw angielskiego? Znasz angielskie słowa, ale nie wiesz, w jakim kontekście należy ich używać? Chcesz powtórzyć poznane wcześniej słowa i poznać ich inne znaczenia, o których jeszcze nie wiesz? A może chcesz poszerzyć swój zasób słownictwa, by Twoja komunikacja z rodzimymi użytkownikami języka przebiegała bez przeszkód? Jeśli tak, to nasz kurs słownictwa jest właśnie dla Ciebie!

ROZPOCZNIJ NAUKĘ – 1. THE

 

Lista najczęściej używanych słów angielskich:

SŁOWA     1-100 SŁOWA 101-200

SŁOWA 201-300 SŁOWA 301-400

SŁOWA 401-500 SŁOWA 501-600

SŁOWA 601-700 SŁOWA 701-800

SŁOWA 801-900 SŁOWA 901-1000

 

Co oferujemy?

Na potrzeby kursu wyselekcjonowaliśmy 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim. Są to słowa, które pojawiają się w czasopismach, książkach, filmach, telewizji, a także w języku mówionym i tworzą swoistą bazę komunikacyjną języka angielskiego. Każde słowo zostało przetłumaczone na język polski z uwzględnieniem podziału na części mowy (m.in. czasownik, rzeczownik, przymiotnik, przysłówek).

 

Co nas wyróżnia?

Nasz kurs 1000 słów jest unikatowy, ponieważ uwzględnia dwa często pomijane, jednak niezwykle istotne elementy przyswajania języka obcego – fonetykę i kolokacje.

  • W języku angielskim istnieje wiele wyrazów, które różnią się od siebie tylko jedną głoską, więc ich nieprawidłowa wymowa może całkowicie zaburzyć komunikację z innymi użytkownikami języka. Dzięki współpracy z native speakerami, możemy zaoferować Ci dostęp do nagrań, dzięki którym nauczysz się perfekcyjnej wymowy każdego nowo poznanego słowa.

  • Drugą wyjątkową cechą naszego kursu jest umieszczenie każdego opracowanego słowa w kontekście. W języku angielskim niektóre słowa mają tendencję do występowania w otoczeniu ściśle określonych słów (to właśnie nazywamy kolokacjami) lub występowania w ściśle określonym kontekście. Użycie ich w połączeniu z innym wyrazem lub w innym kontekście sprawi, że będą brzmieć nienaturalnie lub nasz przekaz całkowicie straci sens. By tego uniknąć, zamieściliśmy ponad 5 tyś przykładowych zdań, dzięki którym dowiesz się, jak prawidłowo używać nowych słów.

  

Zapraszamy do korzystania z kursu i życzymy przyjemnej nauki!

Prześlij link znajomym na:

Wypracowania

Nie wiesz jak napisać wypracowanie? Zobacz nasze gotowe wypracowania!

Nauka słówek

Ponad 260 pogrupowanych zestawów tematycznych do nauki słówek.

Czasowniki frazowe

Zbiór 460 przydatnych phrasal verbs.

Zdania do tłumaczenia

Ćwicz umiejętność rozumienia tekstu tłumacząc przykładowe zdania.

Teksty użytkowe

Nie wiesz jak napisać list, podanie, ogłoszenie czy zaproszenie? Sięgnij po nasze przykładowe wzory!

Opis obrazka

Zobacz przykładowe opisy obrazków jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Ćwiczenia

Ćwiczenia online do samodzielnego rozwiązywania (A1/B2).

×
Jest już nas 3220. Dziękujemy!